کاربران گرامی در پورتال‌های یکپارچه کل کشور، امکان دریافت خدمات الکترونیک را دارا هستند. این خدمات در دو بخش ارائه می‌گردد که در بخش اول، خدمات به طور مستقیم و با ثبت نام در پورتال مربوطه انجام می‌گیرد و فقط نیاز به تایید شماره همراه از طریق کد پیامکی ارسالی است.

برای دریافت سایر خدمات الکترونیک در حوزه آب‌های زیرزمینی، با عنایت به قوانین و مقررات، نیاز به یک بار احراز هویت کاربر است که پس از طی شدن مرحله قبلی، یک کد رهگیری از طریق پیامک به شماره همراه شما ارسال می‌گردد که با مراجعه به یک دفتر پیشخوان، امکان تایید نهایی وجود دارد.

 

 

شرح راهنما:

با توجه به قوانین حاکم بر فرآیندهای کاری، هویت کاربر می­بایست حتما توسط یک نهاد ذی­صلاح مورد تایید قرار گیرد. در این شیوه کاربر پس از تکمیل اطلاعات در پورتال، فقط یک بار جهت احراز هویت خود می­بایست به دفتر پیشخوان مراجعه نماید و کد رهگیری ارائه شده توسط سامانه را به همراه کارت ملی خود به اپراتور پیشخوان تحویل نماید. در صورت تایید مندرجات فرم با اطلاعات کارت ملی و تصویر کاربر حامل کارت، نام کاربری تایید و توافقنامه برای چاپ و اخذ امضاء از کاربر مهیا می­‌شود. این توافقنامه حاوی تعهد شخص نسبت به استفاده صحیح از امکانات ارائه شده به وی بوده و کاربر را به حفظ مشخصات کاربری خود و میزان محرمانگی آن آگاه می­سازیم.

پس از اخذ امضاء، فایل این تعهدنامه به پیوست پرونده ذخیره شده و نام کاربری وی به صورت خودکار به سطح کاربران حائذ دریافت خدمات الکترونیک ارتقاء می­‌یابد.

 


بازدید:4541