|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
 

  بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم شخصی شرکت مدیریت منابع آب ایران

به پرتال شرکت مدیریت منابع آب ایران خوش آمدید. شرکت مدیریت منابع آب ایران برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح داده می شود که چه اطلاعاتی ، چگونه و به چه منظور از کاربران این شرکت دریافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می شود . شرکت مدیریت منابع آب ایران حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی خواسته شود که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی شرکت مدیریت منابع آب ایران مطلع شوید.

 * اطلاعاتی که دریافت می گردد
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱- اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره تلفن همراه، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، کلاسه پرونده و ...
۲-  اطلاعات مالکیتی مانند: سند زمین، بنچاق، قولنامه و ...
3
- اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
4- اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده و ...
5
- اطلاعات ادوات مانند: قطر لوله آبده، قدرت موتور یا پمپ، نوع دستگاه حفاری و ...

 * چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 
شرکت مدیریت منابع آب ایران  به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :
۱- ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران 
۲- استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳- ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات 
۴- استفاده در سامانه های مختلف شرکت
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق شرکت مدیریت منابع آب ایران افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این شرکت هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
* امنیت اطلاعات :
شرکت مدیریت منابع آب ایران  اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی، مانند پروتکل SSL محافظت می‌شود. این شرکت اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.
* محتوای وب سایت :
وب سایت شرکت مدیریت منابع آب ایران علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز خدمت رسانی، دفاتر پیشخوان، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است .
* استفاده از کوکی ها
پایگاه اینترنتی شرکت مدیریت منابع آب ایران  از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور پرتال بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولاً تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید
* مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تحت مالکیت معنوی شرکت مدیریت منابع آب ایران  می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت نیرو یا شرکت مدیریت منابع آب ایران صادر شده باشد.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به شرکت مدیریت منابع آب ایران  یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های شرکت مدیریت منابع آب ایران  وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد

* پیوندها :

در پرتال شرکت و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها ، ادارات و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دولتی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر پرتال شرکت مدیریت منابع آب ایران  از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال شرکت مدیریت منابع آب ایران خارج می شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می باشد.

* اطلاعات تماس :

شرکت مدیریت منابع آب ایران  نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" این شرکت را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید که شرکت مدیریت منابع آب ایران  به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@wrm.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال شرکت و امنیت اطلاعات پیگیریهایی مطابق با قوانین و مقررات را به نحو شایسته انجام دهد.

 تاریخ ثبت : 21 فروردین 1398
  آخرین به روزرسانی : 14 تیر 1400
 دفتر بهبود
 13928

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 37
 • بیشترین بازدید همزمان : 205
 • بازدید امروز : 4,248
 • بازدید دیروز : 5,008
 • کل بازدید : 12,157,486
 • آخرین به روزرسانی : 17 تیر 1403 12:49:10
 • شناسه IP شما : 44.213.60.33

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تهران، خیابان فلسطین شمالی، پایین تر از زرتشت، پلاک 517
 • کدپستی : 1415855641
 • تلفن : 02143680000
 • فاکس : 02188916600
 • پست الکترونیکی : info[at]wrm.ir